Pri predaji auta sa každý snaží o to, aby sa mu aspoň čiastočne vrátila investícia, ktorú do neho počas jeho prevádzky vložil. Naopak, každý kto kupuje, by rád kúpil výhodne a hľadá možnosti na zjednávanie.

Skúste sa na to pozrieť očami kupujúceho: kúpili by ste auto, ktoré je špinavé alebo inak poškodené, či páchnuce cigaretovým dymom?

Alebo niečo ešte horšie, hlboké škrabance alebo preliačiny na dverách po neopatrných parkujúcich, blato, či chlpy od Vášho psa v interiéri…nie je nič horšie ako predávať špinavé, zanedbané auto.

Poďme sa pozrieť na pár tipov ako zvýšiť hodnotu Vášho auta, ktoré nie sú časovo náročné a bez veľkých investícií.

1. Dôkladné umytie a upratanie interiéru

Prvý dojem je na nezaplatenie. Blato trčiace z podbehov, kapota od živice alebo zabudnuté poháriky od kávy, obaly od sladkostí na kupujúceho dojem nespravia. Každého osloví čisté a voňavé auto, ktoré netreba ako prvé zaniesť do umyvárne, prípadne na tepovanie.

2. Výmena poškodených plastov

Niektoré opravy nestoja veľa peňazí ale urobia z auta pekný celok. Výmena zlomeného podblatníka, prasknutá smerovka na zrkadle alebo tretie brzdové svetlo, na ktorom nesvietia všetky diódy. Sú to minimálne investície, podľa ktorých je vidieť, ako sa majiteľ o auto doteraz staral.

3. Renovácia poškodených častí

Zažltnuté alebo inak poškodené predné svetlá, dopraskané, zodraté kožené sedačky či volant, alebo škrabance v laku sú opraviteľné. Leštenie, korekcia a retušovanie laku sú oveľa lacnejšie ako prelakovanie celého auta či výmena dielov za nové a dajú autu krásny vzhľad.

4. Zviditeľnite sa

Majte na pamäti, že ani najkrajšie auto sa nepredá samo. Spravte sériu pekných fotiek exteriéru a pár fotiek s detailmi na interiér, kde bude vidno, že auto je v dobrej kondícii, že sedačky nie sú poškodené a prístrojovka svieti ako má. V súčasnosti je mnoho spôsobov na inzerovanie ako sú sociálne siete alebo inzertné portály, kde si auto rýchlo nájde pozornosť a tak ho môžete rýchlo predať.

Na to, aby Vaše auto zažiarilo nepotrebujete kopu peňazí. Je veľa spôsobov ako skrášliť Vaše auto a tak sa vyhnúť situácii, že budete musieť cenu znižovať. Buďte si istý tým, čo predávate a za akú cenu chcete predať.

Službou Car staging profesionálne pripravíme Vaše auto na predaj a Vy už nemusíte nič robiť.

PRIPRAVENÉ NA PREDAJ

PRED SLUŽBOU CAR STAGING

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *